ročník 2005 (U13)


ˮJESTLIŽE NEUMÍŠ, NAUČÍME TĚ, JESTLIŽE NEMŮŽEŠ, POMŮŽEME TI, 

JESTLIŽE NECHCEŠ, NEPOTŘEBUJEME TĚ.ˮ 


Stránky sledujte denně, během týdne může dojít ke změnám (např. změna tréninkové plochy nebo zahájení tréninku, apod.).


VŠEOBECNÉ INFORMACE

SRAZ: 15 min. PŘED ZAHÁJENÍM TRÉNINKU

PROSÍM POZOR!!!

- Nominace na utkání bude upřesněna nejpozději vždy na posledním tréninku před utkáním a bude zveřejněna nejpozději večer (do 20:00, výjmečně později) na tyto stránky.

- Tréninky brankářů se domlouvají individuálně s p. Serafínem

- Všichni kluci dostali vycházkové věci. Povinně nosit na všechny utkání a turnaje včetně těch domácích!!! V opačném případě hráč nebude nominován na nejbližší akci.

1. fotbalová HET liga 

MFK Karviná - FC Baník Ostrava

19.5.2018 (So) 16.00


- Kdo má zájem objednat lístek pro syna, ať napíše SMS do ÚTERÝ (15.5.) do 20.00. Vzhledem k omezené distribuci pro hráče MFK na pozdější objednání nemusí být brán zřetel. V případě nedostatku lístků pro naší kategorii bude rozhodující pořadí zaslané SMS!!!

Rezervace: Puczok, Pittner, Pecold, Pastrňák, Kožusznik, Kratochvíl, Gibiec, Witosz, Nesvadba, Dabrowski, Pryszcz
KDO SE NAHLÁSIL A NENÍ V REZERVACI, AŤ MI CO NEJDŘÍVE OPĚT NAPÍŠE!!!

Omluva z tréninku, zápasu a jiných akcí

- vždy před tréninkem - sms
- neomluvený trénink nebo zápas = bez nominace na utkání

ZAKONČENÍ SEZÓNY 

čtvrtek 7.6. 2017

MÍSTO: areál Kovona - Bowling

ČAS: posezení od 17.00

FINANČNÍ ZAJIŠTĚNÍ: - 300,- Kč/hráč (v ceně raut pro všechny - přednost mají děti, Bowling) - vybírat se bude na místě

                                      - pití si zajišťuje každý sám

FOTBAL S RODIČI

ČAS: 15.30 (2 x 30 min)

MÍSTO: buď Areál Kovona nebo Městský stadion - bude upřesněno

NOMINOVANÍ MEZINÁRODNÍ ROZHODČÍ: Hujík, Czyž



Týdenní plán

21.5.- 27.5. 2018

NEZAPOMEŇTE MÍT NA KAŽDÝ TRÉNINK ŠVIHADLO!!!

NA KAŽDÝ TRÉNINK - TERMO, ŠUSŤÁKOVÁ BUNDA (Joma)!!!

PONDĚLÍ: - VOLNO

ÚTERÝ: - MU 17.00 SFC Opava - MFK (sraz na ZŠ Dělnická v 14.15, odjezd ve 14.30)

                           -  NOMINACE: Baumgartner, Czaicki, Dabrowski, Hanusek, Kožusznik, Kraina, Mareček, Matuška, Miškovič, Nesvadba, Pecold, Pietrzyk, Puczok, Slowik, Urbánek, 

STŘEDA: - MINIREPUBLIKA Pardubice (sraz na vlakovém nádraží v Havířově 5.45 příjezd cca 21.00)

                 - hrajeme v tréninkových věcech Adidas!!!

                 - VZÍT S SEBOU: svačinu na celý den, pití, peníze (MHD, ...)

                 - První utkaní hrajeme v 11.30 proti Slávii, poslední ve 14.50 proti Žilině

                 - adresa hřiště: K vinici 1901, Pardubice

                          - NOMINACE: Baumgartner, Czaicki, Dabrowski, Kožusznik, Kraina, Mareček, Matuška, Miškovič, Nesvadba, Pastrňák, Pecold, Pietrzyk, Pittner, Puczok, Tovaly, Urbánek

ČTVRTEK: - TRÉNINK (Městský stadion) - věci Joma

                   - 14.30 - 16.30

PÁTEK: - TRÉNINK (Městský stadion) - věci Joma

             - 14.30 - 16.30

VÍKEND

SOBOTA: MU 14.30 HFK Olomouc - MFK (sraz na Městském stadionu v ???)

                              - NOMINACE:

NEDĚLE: - VOLNO

                 - MU 9.00 MFK Karviná B starší - SO Bruntál (sraz na Městském stadionu v 8.00)

                                          - NOMINACE:

                - MU 10.45 MFK Karviná B mladší - SO Bruntál (sraz na Městském stadionu v 9.45)

                                         - NOMINACE:

TÝDENNÍ PLÁN 

28. 5. - 3.6. 2018

NEZAPOMEŇTE MÍT NA KAŽDÝ TRÉNINK ŠVIHADLO!!!

NA KAŽDÝ TRÉNINK - TERMO, ŠUSŤÁKOVÁ BUNDA (Joma)!!!

PONDĚLÍ: - VOLNO

ÚTERÝ:  - TRÉNINK (Městský stadion) - věci Adidas

               - 14.30 - 16.30

STŘEDA: - TRÉNINK (Městský stadion) - věci Adidas

                 - 14.30 - 16.30

ČTVRTEKTRÉNINK (Městský stadion) - věci Adidas

                   - 14.30 - 16.30

PÁTEK: - TRÉNINK (Městský stadion) - věci Joma

              - 14.30 - 16.30

VÍKEND 

SOBOTA: - MU 10.00 MFK - Šumperk (sraz na Městském stadionu v  8.50)

                                  - NOMINACE:

                 - MU 10.00 Krnov - MFK B starší (sraz na Městském stadionu v ...)

                                  - NOMINACE:

                 - MU 11.45 Krnov - MFK B starší (sraz na Městském stadionu v ...)

                               - NOMINACE:

NEDĚLE: - VOLNO

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ A DALŠÍ AKCE

JARO 2018

(Informace mohou být změněny nebo průběžně doplňovány)

20. (So) 15.30 PU Dubnica (SK) - MFK

26.-27. (Pá-So) TU výběr MsKFS (Korňa - SK)








4. (St) MU 16.00 MFK - Vítkovice 

8. (Ne) MU 12.00 Valašské Meziříčí - MFK

10. (Út) výběr MsKFS

14. (So) MU 10.00 MFK - F. Místek

18. (St) TU Minirepublika Praha

24. (Út) výběr MsKFS

29. (Ne) MU 14.00 FCB - MFK

2. (Pá) Triangl Zlín - Petržalka(SK), MFK

3.-4. (So-Ne) TU výběr MsKFS (Zabrze - PL)

5.-9. SOUSTŘEDĚNÍ KORŇA (SK)

10. (So) Triangl 10.00 MFK - FCB, Slovácko

17. (So) PU 10.00 MFK - Odra Wodzislaw

20. (Út) 18.00 MFK - APN Wodzislaw (PL) n

24. (So) PU 11.00 MFK - Ružomberok

KVĚTEN
KVĚTEN

1. (Út) MU 10.00 MFK - Uničov

2. (St) výběr MsKFS

5.-6. (So-Ne) TU Ondrášovka Cup (Rokycany)

9. (St) MU 17.00 Třinec - MFK

12. (So) MU 10.00 Bílovec - MFK

16. (St) MU 17.00 MFK - Přerov

22. (Út) MU 17.00 Opava - MFK

23. (St) TU Minirepublika

26. (So) MU 14.30 HFK Olomouc - MFK

7. (St) PU 16.30 MFK -WSP Wodzislaw (PL)

8. (Čt) PU 15.15 MFK - Třinec

10. (So) PU12.30 MFK - D. Gornica (PL)

----------------------------------------------------------

23. (Pá) Kvalifikace ME: 16.00 ČR U21 - Chorvatsko U21

25. (Ne) MU 10.00 Vsetín - MFK

29. (Čt) MU 15.00 MFK - Hlučín


ČERVEN
ČERVEN

2. (So) MU 10.00 MFK - Šumperk

4.-6. (Po-St) výběr MsKFS

6. (St) MU 17.00 MFK - Hranice

----------------------------------------------------------

7. (Čt) UKONČENÍ SEZONY

----------------------------------------------------------

Kontakty na trenéry

Mgr. Aleš Hujík

- tel.: 603 937 978

- e-mail:     ales.hujik@seznam.cz

Mgr. Jan Czyž

- tel.: 604 441 860

- e-mail:     j.czyz@email.cz